Bezpieczeństwo Nasze i Wasze w walce z zakażeniem SARS-Cov-2.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne koronawirusem  gabinet Dentoplex dokłada wszelkich starań aby zapewnić Państwu ochronę i bezpieczeństwo zgodnie z najnowszą dostępną wiedzą medyczną.

Środki zapobiegawcze wprowadzone w naszym gabinecie to między innymi:

Cykliczne ozonowanie pomieszczeń

Istnieją dowody naukowe, że ozon może skutecznie eliminować ze środowiska bakterie, grzyby a także wirusy w tym wirusa SARS-CoV. W związku z czym metoda dezynfekcji przy użyciu ozonu jest rekomendowana w celu dekontaminacji pomieszczeń.

Plazmowy oczyszczacz powietrza

Ponieważ proces ozonowania nie może być prowadzony w czasie pracy gabinetu,  dołożyliśmy wszelkich starań, wprowadzając technologię plazmową do oczyszczania  powietrza z wirusa, tak aby pacjenci jak i personel medyczny był chroniony 24 godziny na dobę. W środowisku plazmowym wirus ginie już przy pierwszym przejściu przez urządzenie. Urządzenia te stosowane są na salach operacyjnych czy na oddziałach intensywnej opieki.

Profesjonalna odzież ochronna

Zabezpieczeni jesteśmy specjalnymi  ubraniami ochronny oraz maskami z odpowiednimi filtrami. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie pracy w szpitalach i  salach operacyjnych przez co procedury reżimu sanitarnego są przez nich ciągle monitorowane.

Testy na przeciwciała coronawirusa

Aby zminimalizować ryzyko zakażenia zdecydowaliśmy się na wprowadzenie szybkich testów diagnostycznych, tak aby podczas wizyty mogli  Państwo czuć się u Nas bezpiecznie. Testom tym poddawany jest również personel gabinetu.

Działamy odpowiedzialnie nie tylko dzisiaj

 

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami oraz informacjami dla pacjentów odwiedzających gabinet:

1.W celu rejestracji zadzwoń do naszej poradni na numer: 513 23 23 00 lub            33 8119099– jest to preferowana forma umawiania wizyt

2.Podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzony zostanie wywiad epidemiologiczny.

3.Na umówioną wizytę prosimy o przychodzenie w rękawiczkach i maseczce ochronnej. Bez osób towarzyszących. Wyjątkiem jest dziecko – dopuszczalny jest jeden opiekun.

4.Na wizytę zabierz najpotrzebniejsze rzeczy osobiste oraz litę przyjmowanych leków.

5.Pacjent po przybyciu do gabinetu informuje nas telefonicznie lub dzwoni na dzwonek przy furtce  i czeka na zaproszenie asystentki pozostawiając okrycie wierzchnie, o ile to możliwe, w samochodzie.

  1. Po przybyciu do gabinetu prosimy o dezynfekcję rąk, wypełnienie wywiadu epidemiologicznego. Wykonany zostanie pomiar temperatury-– wizyta może odbyć się po pozytywnej weryfikacji wywiadu epidemiologicznego i gdy temperatura jest niższa od 37,3 st C

7.Test przesiewowy z krwi w kierunku Covid-19 zostanie wykonany ze wskazań lekarza po weryfikacji wywiadu epidemiologicznego.

  1. Podczas wizyty w gabinecie postaraj się zachować bezpieczny 2 metrowy odstep od personelu medycznego i innych pacjentów.