Periodontolog Bielsko-Biała

Czy wiesz że 1 na 5 osób ma problemy z dziąsłami?


Zaczerwienienie, obrzęk, krwawienie dziąseł, odsłonięte szyjki zębowe to znak że należy rozpocząć leczenie periodontologiczne.
Leczenie krwawiących dziąseł powinno być wykonane przez
doświadczonego periodontologa. W naszym Centrum Stomatologicznym Dentoplex lek. specjalista Julianna Jankowska-Banyś jeden z najlepszych specjalistów na - periodontologów w tej części Polski, zajmuje się leczeniem parodontozy. Periodontologia to wykonanie dokładnej oceny stanu przyzębia i na tej podstawie periodontolog planuje leczenie.

Zaawansowana diagnostyka
Posiadamy jako jedyni w Bielsku urządzenie Pa-On, dzięki któremu wykonujemy niezawodną diagnostykę. Oferujemy dodatkowo testy mikrobiologiczne flory bakteryjnej jamy ustnej PET, które są wykonywane w niemieckim laboratorium.
Zajmuje się szeroko pojętym leczeniem chorób przyzębia.

Problem z krwawiącymi dziąsłami?


Objawy mogące świadczyć o chorobach dziąseł :

  • zaczerwienienie i krwawienie z dziąseł,
  • odsłonięcie szyjek zębowych,
  • ruchomość zębów,
  • nieprzyjemny zapach z ust,
  • nadwrażliwość na ciepłe i zimne napoje/jedzenie.
Po postawieniu diagnozy obieramy drogę leczenia oraz podpowiadamy jak prawidłowo dbać w tym stanie o higienę jamy ustnej. Samo leczenie staramy się wykonywać jeśli to możliwe niechirurgicznie. Przy leczeniu przyzębia czele stawiamy zawsze dobro i komfort pacjenta.
umów się na wizytę

Innowacja w leczeniu paradontozy


Staramy się ratować każdego zęba – dzięki doświadczeniu Pani Doktor Julianny i najnowszym technikom zabiegowym jesteśmy w stanie ratować zęby, które jeszcze kilka lat temu nadawały się do ekstrakcji.

Jesteśmy jedynym gabinetem na Podbeskidziu stosującym innowacyjne metody laserowego leczenia paradontozy. Dzięki laserowi możemy zapewnić pacjentowi bezbolesne i bezkrwawe zabiegi, bez użycia skalpela. Pacjent lepiej znosi zabieg i szybciej wraca do sprawności.

Odsłonięte szyjki i przeszywający ból zębów przy skrajnych temperaturach już Ciebie nie dotyczą.

Poznaj laserową jakość leczenia.


 

Zobacz film


Jedno miejsce, wielu specjalistów, setki zadowolonych Pacjentów.

Ważny komunikat:

Od 30 marca 2020 r. gabinety Dentoplex przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz, czy złamanie zęba.

Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, a zarazem działając odpowiedzialnie, wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce. Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed wizytą: Regulamin Covid-19

Działamy profesjonalnie nie tylko dzisiaj!

Od 30 marca 2020 r. wizyty w Dentoplex umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami: 513232300, 33 8119099 od 9.00 do 16.00

Minimalizując ryzyko transmisji wirusa zapewniamy miedzy innymi następujące środki:

  • - nasz personel w dniu pełnienia ostrego dyżuru ma przeprowadzone testy przesiewowe z krwi na obecność przeciwciał wirusa SARS-Cov-2,
  • - u każdego pacjenta przed wizytą jest przeprowadzany kwestionariusz epidemiologiczny, pomiar temperatury ciała oraz test z krwi na obecność p/ciał wirusa,
  • - posiadamy możliwość przyjmowania pacjentów rotacyjnie wykorzystując gabinety naprzemiennie, tak aby przygotować odpowiednio gabinety pod kątem sanitarnym i przeprowadzić pełną dezynfekcję,
  • - zdecydowało się na zakup specjalistycznego sprzętu, którego zadaniem jest przeprowadzanie dezynfekcji powietrza,
  • - nasz personel zaopatrzony jest w zaawansowane środki ochrony w tym maseczki z odpowiednim filtrem FFP3 najwyższy stopień ochrony dostępny na rynku.

Pamiętajmy, że zawód dentysty obarczony jest bardzo wysokim ryzykiem zakażenia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu i nam wysoką ochronne. Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym dla wszystkich okresie.