Czy wiesz że 1 na 5 osób ma problemy z dziąsłami?


Zaczerwienienie, obrzęk, krwawienie dziąseł, odsłonięte szyjki zębowe to znak że należy rozpocząć leczenie periodontologiczne.
Leczenie krwawiących dziąseł powinno być wykonane przez
doświadczonego periodontologa. W naszym Centrum Stomatologicznym Dentoplex lek. specjalista Julianna Jankowska-Banyś jeden z najlepszych specjalistów na - periodontologów w tej części Polski, zajmuje się leczeniem parodontozy. Periodontologia to wykonanie dokładnej oceny stanu przyzębia i na tej podstawie periodontolog planuje leczenie.

Zaawansowana diagnostyka
Posiadamy jako jedyni w Bielsku urządzenie Pa-On, dzięki któremu wykonujemy niezawodną diagnostykę. Oferujemy dodatkowo testy mikrobiologiczne flory bakteryjnej jamy ustnej PET, które są wykonywane w niemieckim laboratorium.
Zajmuje się szeroko pojętym leczeniem chorób przyzębia.

Problem z krwawiącymi dziąsłami?


Objawy mogące świadczyć o chorobach dziąseł :

  • zaczerwienienie i krwawienie z dziąseł,
  • odsłonięcie szyjek zębowych,
  • ruchomość zębów,
  • nieprzyjemny zapach z ust,
  • nadwrażliwość na ciepłe i zimne napoje/jedzenie.
Po postawieniu diagnozy obieramy drogę leczenia oraz podpowiadamy jak prawidłowo dbać w tym stanie o higienę jamy ustnej. Samo leczenie staramy się wykonywać jeśli to możliwe niechirurgicznie. Przy leczeniu przyzębia czele stawiamy zawsze dobro i komfort pacjenta.
umów się na wizytę

Innowacja w leczeniu paradontozy


Staramy się ratować każdego zęba – dzięki doświadczeniu Pani Doktor Julianny i najnowszym technikom zabiegowym jesteśmy w stanie ratować zęby, które jeszcze kilka lat temu nadawały się do ekstrakcji.

Jesteśmy jedynym gabinetem na Podbeskidziu stosującym innowacyjne metody laserowego leczenia paradontozy. Dzięki laserowi możemy zapewnić pacjentowi bezbolesne i bezkrwawe zabiegi, bez użycia skalpela. Pacjent lepiej znosi zabieg i szybciej wraca do sprawności.

Odsłonięte szyjki i przeszywający ból zębów przy skrajnych temperaturach już Ciebie nie dotyczą.

Poznaj laserową jakość leczenia.


 

Zobacz film


Jedno miejsce, wielu specjalistów, setki zadowolonych Pacjentów.