Czy leczenie kanałowe nie boli?


Wokół leczenia kanałowego powstało sporo mitów, które w rzeczywistości nie są prawdą. Należy podkreślić, że większość zabiegów obejmujących leczenie kanałowego jest bezbolesna, ponieważ są przeprowadzane przy użyciu znieczulenia miejscowego.

Odkryj nowe zalety lasera w endodoncji


Mniejsza ilość zaimplementowanego znieczulenia, leczenie kanałowe wykonane na jednej wizycie, skuteczna dezynfekcja kanału - to wszystko za pomocą lasera!

Leczenie kanałowe kojarzy Ci się z bólem? Już nigdy więcej!

Nasz nowy i jedyny na Podbeskidziu laser na to nie pozwoli.

Co to jest endodoncja mikroskopowa?


Jest zaliczana do nowoczesnych metod stomatologicznych. Mikroskop pozwala na powiększenie leczonego zęba, dzięki czemu dentysta może dokładniej ocenić czy został on dokładnie wyczyszczony. Co więcej, zapewnia krótszy czas leczenia, wypełniając i uszczelniając kanały zębowe z niezwykłą dokładnością i precyzją.

Objawy konieczności leczenia kanałowego


Nie ma konkretnych objawów, które wskazywałyby na konieczność leczenia kanałowego. Każdy niepokojący objaw (ból zęba jest alarmujący!) powinien zostać skonsultowany z lekarzem stomatologiem, Należy pamiętać, że regularne wizyty u dentysty znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia konieczności leczenie kanałowego czy jakiejkolwiek większej ingerencji w zdrowie jamy ustnej.


 

Zobacz film


Jedno miejsce, wielu specjalistów, setki zadowolonych Pacjentów.