Problem z jedzeniem? Czas na implanty!


Utrata zębów to bolesny cios dla każdego, powoduje to dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Problem ten nie dotyczy jedynie aspektów wizualnych, ale również ma wpływ na poprawne funkcjonowanie jamy ustnej.
W celu uzupełnienia ubytków zębowych, korzystamy z różnorodnych rozwiązań. Jednym z nich są implanty.
Największą zaletą implantów zębowych jest ich trwałość. Nie są podatne na próchnicę, są stabilne i zapobiegają zanikowi tkanki kostnej szczęki.
W przypadku implantów pacjent nie zauważa negatywnego wpływu na żucie czy mowę, nie musi też obawiać się, że ktoś rozpozna uzupełnienia odbudowane na implantach.

Dlaczego w Dentoplex?


Czy implanty są bezpieczne?


Nasze uzupełnienia wykonane są z akceptowalnych przez organizm materiałów, są w pełni bezpieczne. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami techniki dentystycznej, dzięki czemu mamy pewność co do ich jakości. W celu zapewnienia najwyższej estetyki protez i innych rodzajów uzupełnień, korzystamy z skomplikowanych technicznie rozwiązań. Zabiegi wszczepienia implantu są przeprowadzane w naszym gabinecie w znieczuleniu miejscowym. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent może odczuwać niewielkie dolegliwości bólowe. Implanty zapewniają wysoką estetykę ale też pozwalają odzyskać komfort jedzenia i uśmiechania się.


umów się na wizytę

Jak dobrać implanty?


Dobór odpowiedniego rodzaju implantów zależy od ubytków w uzębieniu oraz oczekiwanych przez pacjenta efektów. Implanty dentystyczne sprawdzą się u osób, które straciły kilka lub jeden z zębów i zależy im na przywróceniu nie tylko odpowiedniego wyglądu ale też poprawnego funkcjonowania uzębienia.
Dobór odpowiedniego implantu najlepiej powierzyć doświadczonemu periodontologowi z Centrum Dentoplex. Specjalista wspólnie z pacjentem omówią dostępne opcje leczenia, przeciwwskazania i ogólny stan zdrowia.

Twój cel – idealny uśmiech,
nasz cel – Twoje zadowolenie i satysfakcja.


 

Zobacz film


Jedno miejsce, wielu specjalistów, setki zadowolonych Pacjentów.