Implantologia

Problem z jedzeniem? Czas na implanty!


Utrata zębów to bolesny cios dla każdego, powoduje to dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Problem ten nie dotyczy jedynie aspektów wizualnych, ale również ma wpływ na poprawne funkcjonowanie jamy ustnej.
W celu uzupełnienia ubytków zębowych, korzystamy z różnorodnych rozwiązań. Jednym z nich są implanty.
Największą zaletą implantów zębowych jest ich trwałość. Nie są podatne na próchnicę, są stabilne i zapobiegają zanikowi tkanki kostnej szczęki.
W przypadku implantów pacjent nie zauważa negatywnego wpływu na żucie czy mowę, nie musi też obawiać się, że ktoś rozpozna uzupełnienia odbudowane na implantach.

Dlaczego w Dentoplex?


Czy implanty są bezpieczne?


Nasze uzupełnienia wykonane są z akceptowalnych przez organizm materiałów, są w pełni bezpieczne. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami techniki dentystycznej, dzięki czemu mamy pewność co do ich jakości. W celu zapewnienia najwyższej estetyki protez i innych rodzajów uzupełnień, korzystamy z skomplikowanych technicznie rozwiązań. Zabiegi wszczepienia implantu są przeprowadzane w naszym gabinecie w znieczuleniu miejscowym. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent może odczuwać niewielkie dolegliwości bólowe. Implanty zapewniają wysoką estetykę ale też pozwalają odzyskać komfort jedzenia i uśmiechania się.


umów się na wizytę

Jak dobrać implanty?


Dobór odpowiedniego rodzaju implantów zależy od ubytków w uzębieniu oraz oczekiwanych przez pacjenta efektów. Implanty dentystyczne sprawdzą się u osób, które straciły kilka lub jeden z zębów i zależy im na przywróceniu nie tylko odpowiedniego wyglądu ale też poprawnego funkcjonowania uzębienia.
Dobór odpowiedniego implantu najlepiej powierzyć doświadczonemu periodontologowi z Centrum Dentoplex. Specjalista wspólnie z pacjentem omówią dostępne opcje leczenia, przeciwwskazania i ogólny stan zdrowia.

Twój cel – idealny uśmiech,
nasz cel – Twoje zadowolenie i satysfakcja.


 

Zobacz film


Jedno miejsce, wielu specjalistów, setki zadowolonych Pacjentów.

Ważny komunikat:

Od 30 marca 2020 r. gabinety Dentoplex przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz, czy złamanie zęba.

Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, a zarazem działając odpowiedzialnie, wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce. Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed wizytą: Regulamin Covid-19

Działamy profesjonalnie nie tylko dzisiaj!

Od 30 marca 2020 r. wizyty w Dentoplex umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami: 513232300, 33 8119099 od 9.00 do 16.00

Minimalizując ryzyko transmisji wirusa zapewniamy miedzy innymi następujące środki:

  • - nasz personel w dniu pełnienia ostrego dyżuru ma przeprowadzone testy przesiewowe z krwi na obecność przeciwciał wirusa SARS-Cov-2,
  • - u każdego pacjenta przed wizytą jest przeprowadzany kwestionariusz epidemiologiczny, pomiar temperatury ciała oraz test z krwi na obecność p/ciał wirusa,
  • - posiadamy możliwość przyjmowania pacjentów rotacyjnie wykorzystując gabinety naprzemiennie, tak aby przygotować odpowiednio gabinety pod kątem sanitarnym i przeprowadzić pełną dezynfekcję,
  • - zdecydowało się na zakup specjalistycznego sprzętu, którego zadaniem jest przeprowadzanie dezynfekcji powietrza,
  • - nasz personel zaopatrzony jest w zaawansowane środki ochrony w tym maseczki z odpowiednim filtrem FFP3 najwyższy stopień ochrony dostępny na rynku.

Pamiętajmy, że zawód dentysty obarczony jest bardzo wysokim ryzykiem zakażenia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu i nam wysoką ochronne. Prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym dla wszystkich okresie.