Czy bezbolesne zabiegi są możliwe?


W chirurgii stomatologicznej laser ma szerokie zastosowanie, ze względu na swoje liczne zalety. Przede wszystkim cięcie laserowe zapewnia największą precyzję i jednocześnie ogranicza krwawienie. Dzięki tej metodzie możliwe jest leczenie zębów bez użycia wiertła. Laser biostymulacyjny wykorzystywany jest do przyspieszenia regeneracji tkanek po zabiegach chirurgii stomatologicznej.


 

Od teraz bez bólu i bez krwi. Sprawdź możliwości naszego nowoczesnego lasera, jedynego na całym Podbeskidziu.

Właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne lasera


Posiada działanie przeciwbólowe i przeciwzapalane, dodatkowo pozwala na szybsze gojenie się ran. Ze względu na szerokie spektrum działania, wykorzystuje się laser do skutecznego usuwania bakterii z kieszonek dziąsłowych i powierzchni poddziąsłowych korzeni.

Masz problemy z implantami?

Laser erbowy wykorzystuje się także w implantologii. Pozwala on na wyznaczenie dokładnego toru wprowadzenia implantu, umożliwia również kształtowanie kości, aby zapewnić najlepsze położenie wszczepu.

Laser diagnostyczny umożliwia wykrycie nawet najmniejszych ognisk próchnicy, które nie są widoczne gołym okiem. Są to początkowe stadia próchnicy, a dzięki wczesnej diagnostyce można uniknąć borowania. Tego typu ogniska próchnicy można leczyć za pomocą innowacyjnej metody wykorzystującej gaz ozonowy.


 

Zobacz film


Jedno miejsce, wielu specjalistów, setki zadowolonych Pacjentów.